Online beseda se ZÁZNAMEM

SOUZNĚNÍ BOŽSTVÍ II.

neděle 15. 1. 2023 od 18:00

Po roce navazujeme na vámi oblíbenou besedu s Jirkou Ledvinkou.

Jsem rád, že je to opět leden, který přináší novou energii a touhu po nových impulsech. Také někdy přináší očekávání, předsevzetí, někdy zvídavost, také však někdy úzkost, strach a napětí.

Já se na setkání s Jirkou moc těším, přestože to není o Jirkovi jako takovém, ale o proudu informací, které mě povznášejí.

Často máme tendenci hodnotit něco zdánlivě venku, jako třeba druhého člověka, místo vnímání svých pocitů z přicházejících informací.

A já jsem si ze setkání s Jirkou zatím vždy odnesl hezký pocit. Buďte s námi živě, online, 15. 1. 2023, od 18:00 a přineste své dotazy do komentářů, nebo si nás pusťte ze záznamu.

Naladit se můžete besedou z ledna loňského roku Souznění božství I. a nebo Léčivou besedou, které ihned získáváte ke zhlédnutí ke vstupence.

Moc se na to těším. Honza

Vysílání začne za:

Záznam besedy je teď dostupný
v členské sekci klubu Umění být zdráv,
kam máte jako majitel vstupenky přístup

Postupujte podle následujících kroků:

KROK 1: Přihlášení do členské sekce klubu Umění být zdráv

Ve svém e-mailové schránce, kterou jste zadali při objednávce záznamu najdete
e-mail s přihlašovacími údaji do členské sekce. V případě, že jej nenajdete, tak se podívejte do dalších složek vaší e-mailové schránky (Všechna pošta, hromadné).

V případě potřeby napište na 3H.NCA6.@2peI.5RocD.@d@@.9eXeA8.pouCaQL.IKrrp.bPo.afX@@D.@@M@R.6ru.mU33FxFY@e.jR@d@.n.Ji@u8AhWn0R@b@.y..@1..rt@.Z..o..zGd@@K.cmE@.2rj..at@N6vQv@W@.@.L6J.cormIKI.V.kz.A@.

Tím, že jste si zakoupili záznam máte omezený přístup k obsahu knihovny klubu. 

KROK 2: Vyhledat na nástěnce klubu v obsahu klubové knihovny záznamy obou besed a také bonusového vánočního dárku:

Na nástěnce klubu UBZ najdete celý obsah klubu. Záznamy můžete vyhledat procházením obsahu nebo zadat svůj dotaz na vyhledání záznamu do „filtru obsahu klubu“. (viz. obrázek níže)

Pod menu je aktuální novinka pro členy klubu s ročním členstvím.

Pod novinkou se nachází celý obsah klubu UBZ. Vidíte filtrovací štítky obsahu. Pod štítky je dlouhá lišta s názvem: Filtrovat obsah klubu. Zde napište např.: „list“ a tím najdete záznam besedy Listopadové povzbuzení.

Nebo použijte štítku se jménem Jan Vojáček.