NAROZENINOVÉ SETKÁNÍ
KOMUNITY UBZ

Před rokem se mi změnil život! Prakticky ve stejný den, co jsme spustili klub Umění být zdráv, se nám narodila druhá dcera Lota.

Žádný porod se neobejde bez vnitřního chvění, pnutí a také rizika. Moje žena Šárka a Lotynka zvládly porod úžasně a věřím, že i my s Jirkou a naším týmem jsme udělali maximum pro to, aby to tak bylo i s klubem.

Zrodilo se však něco skutečně úžasného. Komunita vědomých lidí, kteří mají touhu se v životě dále vyvíjet, učit, zrát, růst a rozkvétat. To jste vy! Bez vás by žádný klub nebyl. Patří vám náše obrovské poděkování.

Ať už jste členové klubu, nebo širší komunita, která nás sleduje z povzdálí, tak jsme moc vděční za společný rok s námi.

Záznam besedy je teď dostupný
v členské sekci klubu Umění být zdráv,
kam máte jako majitel vstupenky přístup

Postupujte podle následujících kroků:

KROK 1: Přihlášení do členské sekce klubu Umění být zdráv

Ve svém e-mailové schránce, kterou jste zadali při objednávce záznamu najdete
e-mail s přihlašovacími údaji do členské sekce. V případě, že jej nenajdete, tak se podívejte do dalších složek své e-mailové schránky (Všechna pošta, hromadné).

V případě potřeby napište na 3H.NCA6.@2peI.5RocD.@d@@.9eXeA8.pouCaQL.IKrrp.bPo.afX@@D.@@M@R.6ru.mU33FxFY@e.jR@d@.n.Ji@u8AhWn0R@b@.y..@1..rt@.Z..o..zGd@@K.cmE@.2rj..at@N6vQv@W@.@.L6J.cormIKI.V.kz.A@.

Tím, že jste si zakoupili záznam máte omezený přístup k obsahu knihovny klubu. 

KROK 2: Vyhledat na nástěnce klubu v obsahu klubové knihovny záznamy obou besed a také bonusového vánočního dárku:

Na nástěnce klubu UBZ najdete celý obsah klubu. Záznamy můžete vyhledat procházením obsahu nebo zadat svůj dotaz na vyhledání záznamu do „filtru obsahu klubu“. (vizte obrázek níže)

Pod menu je aktuální novinka pro členy klubu s ročním členstvím.

Pod novinkou se nachází celý obsah klubu UBZ. Vidíte filtrovací štítky obsahu. Pod štítky je dlouhá lišta s názvem: Filtrovat obsah klubu. Zde napište např.: „list“ a tím najdete záznam besedy Listopadové povzbuzení.

Nebo použijte štítku se jménem Jan Vojáček.