Váš RBZ index je v
ŽLUTÉ OBLASTI

Pravě jsme Vám odeslali e-mail s hodnotou Vašeho RBZ indexu

Pokud se Váš index (zaslaný v e-mailu) nezměnil nebo poklesl, tak se prosím podívejte znovu na celý kurz s ještě větším klidem a časem pro sebe na dostatečné zamyšlení.

Rozhodně doporučujeme podívat se na film Matrix ještě jednou z pohledu dokumentárního filmu. Případně vstupte do klubu RBZ s přístupem k dalším videím a přednáškám, které vám pomůžou poskládat další střípky do mozaiky vašeho chápání o životě a zdraví.

Stejně tak jsme si jistí, že i když subjektivně necítíte zatím změnu, tak již už nyní jiným člověkem než předtím. Připomeňte si lekci o spirále posunu ve vědomí v základních i bonusových lekcích kurzu.

Pokud se rozhodnete přidat se k nám do klubu UBZ, tak se těšíme na společnou vzrušující cestu za poznáním života a zdraví.

Váš výsledek naznačuje, že prožíváte vysokou úroveň životní pohody a napojení za poslední měsíce.

Lidé na této úrovni RBZi snadno přepínají do klidu a relaxují, když to potřebují. Snadno věci “pouští” a cítí se v pohodě i v době, kdy je toho na ně hodně.

Je pravidlem, že lidé na žluté úrovni se snadno soustředí. Dokáží se radovat z maličkostí a zažívají pocity spokojenosti a naplnění.

Váš stav RBZi naznačuje vaše plné napojení v životě a motivaci v práci i osobním životě. Daří se Vám čelit výzvám, jste všeobecně pozitivní a optimistický ohledně svého života.

Když zažíváte nečekané potíže, tak se vám daří je rychle řešit a neklesáte na duchu. Pro většinu lidí na této úrovni jsou překážky vnímány jako výzva k překonání.

Dokážete se postarat o svoje záležitosti a poklesy nálad vás nedokáží zastavit a udělat další krok vpřed.

Je pravděpodobné, že máte svůj duchovní postoj a vnímání s pocity sebevědomí toho, že všechno dobře dopadne.

Dokážete se dát velmi rychle do pořádku po neúspěchu. Rozhodně si nepotrpíte v sebe obviňování a lítosti. Po bouři rychlé přebíráte zpět otěže života a zachováváte si jasnou mysl.

Nenecháte se ovlivnit maličkostmi. Zachováváte si přehled na tím, co je skutečně důležité. Dokážete vidět pozitiva v nejrůznějších situacích. V náročných situacích se cítíte v klidu a jistě.

Lidé vás rádi vyhledávají aby se vám svěřili, protože jste dobrý “naslouchač”. Lidé na žluté úrovni dokáží pouštět nepříjemné myšlenky a když je prožíváte, tak vás tolik neovlivňují, protože víte, že jsou dočasné a brzy odezní.

V kurzu RBZ se zaměřte na tvorbu vlastní reality a skutečnosti. To vám umožní více do hloubky prozkoumat základní principy životní pohody a zdraví. Možná zažijete nové vhledy ohledně chování druhých. V kurzu RBZ odkryjte základní principy psychické a tělesného zdraví a nový pohled na všeobecně předkládanou realitu.

Otázky nad, kterými se můžete zastavit jsou:

Jak si myslíte, že vzniká vaše prožívání/realita? Co může za vaše pocity a nálady?

Jak je možné, že se někdo dokáže rychleji vzpamatovat z problémů než druhý?