Váš RBZ index je v
MODRÉ OBLASTI

Pravě jsme Vám odeslali e-mail s hodnotou Vašeho RBZ indexu

Pokud se Váš index (zaslaný v e-mailu) nezměnil nebo poklesl, tak se prosím podívejte znovu na celý kurz s ještě větším klidem a časem pro sebe na dostatečné zamyšlení.

Rozhodně doporučujeme podívat se na film Matrix ještě jednou z pohledu dokumentárního filmu. Případně vstupte do klubu RBZ s přístupem k dalším videím a přednáškám, které vám pomůžou poskládat další střípky do mozaiky vašeho chápání o životě a zdraví.

Stejně tak jsme si jistí, že i když subjektivně necítíte zatím změnu, tak již už nyní jiným člověkem než předtím. Připomeňte si lekci o spirále posunu ve vědomí v základních i bonusových lekcích kurzu.

Pokud se rozhodnete přidat se k nám do klubu UBZ, tak se těšíme na společnou vzrušující cestu za poznáním života a zdraví.

Váš Rozhodni se být zdráv index (RBZi) naznačuje, že na sebe v určitých momentech nevědomky vyvíjíte velký tlak. To se pak může projevovat častými úzkostmi, stresem a psychickým neklidem za poslední měsíce.

Lidé na této úrovni indexu mají potíže vypnout a jejich mysl bývá zahlcená. Přetížená mysl má za následek zhoršenou schopnost soustředit se na úkoly. Takový stav začne po čase ovlivňovat úroveň energie a kvalitu života.

V krajních případech se může objevovat neschopnost poradit si s jednoduchými věcmi. Když zažíváme nespokojenost nebo těžké zkoušky, tak máme tendenci o nich dlouze přemýšlet a to nás drží o to více v nízkých stavech mysli. Máme často tendenci o to více přemýšlet a analyzovat problémy, ale to nás paradoxně odvádí čím dál více od tolik potřebného klidu.

Pro lidi na této modré úrovni je běžné hluboké přemýšlení a zacyklení v negativních myšlenkách, které nás o to déle drží v negativních stavech mysli.

Dobrou zprávou je vaše schopnost dostat se do vyšších hladin vědomí a užívat si příjemné stavy mysli je jednodušší než si myslíte. Vnitřní pochopení toho, jak funguje vaše mysl a realita vás může osvobodit od mentální zátěže, která nám často brání v užívání si života.

V první části video lekcí kurzu RBZ se dozvíte o tématu vnímání reality, tvůrcovství. Také doporučujeme bonusovou lekci 1, kde používáme přirovnání filmu Matrix k současnému hlavnímu proudu myšlení. Podívejte se na film Matrix novým pohledem, o kterém mluvím v lekcích a bonusových lekcích.

Předtím než se podíváte na kurz si můžete položit otázky: 

Co je skutečně realita?

Kdo doopravdy jsem ve své podstatě?

Je možné, že by na vás vnější okolnosti života mohli mít menší vliv než mají nyní?