VÍCE O KLUBU

Hlubší seznámení se samotným vznikem slovy zakladatelů.

Jsme umělci svého života a zdraví.

Jsme tvůrci své reality
a kvality života. 

Zajímáme se o dlouhodobé zdraví v souvislostech.
Dosahujeme svého skutečného potenciálu.
Vědomě žijeme naše poznání směrem ke zdraví a spokojenosti.

A tím společně tvoříme Umění Být zdráv.

Projekt vznikl jako impuls k praktickému uchopení filozofie Umění být zdráv a jak ji napřímo doručit lidem. Je to nástroj k dlouhodobějšímu provázení lidí touto filozofií, tak, aby byla správně pochopena a prakticky žita. Klub je otevřená platforma, která vychází z určitých hodnot a sjednocuje myšlenky a nástroje v oblasti zdraví v souvislostech. Má za cíl provádět členy procesem změny, k nalezení zdravé jinakosti a sledovat jejich dynamiku změn v průběhu minimálně roku.
Jan VojáčekFunkční lékař
Klub Umění být zdráv vytváří prostor pro vaše hlubší zkoumání principů zdraví a kvality života. V klubu lidem ukazujeme, jak využít své vlastní síly nejen v souvislosti s tělesným a psychickým zdravím, ale také pro zdravé vztahy, práci a peníze. Naším vyšším záměrem je přispět ke tvorbě zdravějšího prostředí pro nás a naše děti. V životě se mnohokrát osvědčilo rčení: "Pokud chceš ve svém životě něco jinak, tak je nutné začít to něco dělat (chápat) jinak."
Jiří DobiášLékárník a transformační kouč

Chceš porozumět tomu, co se ti děje?

Pomáháme lidem pochopit základní principy zdraví tak, aby měli v životě více energie, radosti a odolnosti.
Víme, že zdraví je naším přirozeným základem a kvalitní život je možný pro všechny.

Odolnost

Základní biologický předpoklad fyzického a mentálního zdraví.

Energie

Emoce a přirozený projev vycházející ze souladu s přítomným okamžikem a harmonie se sebou a druhými.

Radost

Základní jednotka života, která rozhoduje o utváření našeho zdraví a prožitku života.

Příběh:

Jak a Proč UBZ vzniklo?

Filozofie Umění být zdráv přirozeně vyplynula v roce 2017 z mých dosavadních vědomostí, zkušeností a praxe lékaře funkční medicíny. Funkční medicína celostním způsobem zkoumá okolnosti vzniku chronických nemocí a nabízí možnosti, jak je řešit.

V roce 2017 jsem kromě své praxe začal také pořádat přednášky, besedy a publikovat články pro laickou veřejnost na téma Zdraví v souvislostech. To byla ideální příležitost si utřídit myšlenky v této oblasti péče o zdraví.

A tak jednoho dne vznikla přednáška Umění být zdráv. Toto téma jsem dál rozvíjel s přibývajícími zkušenostmi ze své ordinace
a také jsem ho obohacoval o prožitky ze své osobní cesty seberozvoje.

Prodlouženou rukou filozofie Umění být zdráv se v roce 2020 stala moje první stejnojmenná kniha, která se stala bestsellerem. V roce 2021 na ni navázala kniha druhá, nazvaná Rozhodni se být zdráv. Ve stejném roce tato filozofie nabrala praktickou formu vznikem Klubu Umění být zdráv.

Tato filozofie a její praktické nástroje jsou pro každého nabídkou jít cestou k více radosti, životní energie a odolnosti.

Zaujala vás filozofie a možnosti Klubu UBZ?

Pojďte se také přidat

Doporučujeme

Roční

Členství

Možnost využít celého potenciálu Klubu UBZ v průběhu jednoho roku. Zahrnuje veškerý již dostupný obsah a obsah, který vznikne během členství, včetně živých akcí. Dále přináší zvýhodnění a slevy na akce a produkty, které se nachází v portofoliu klubu.

Ochutnávka obsahu

Klubu

Pro možnost navnímat si obsah Klubu UBZ jsme pro vás připravili ochutnávku. Nakoukněte do klubu a udělejte si sami obrázek o tom, zda-li je pro vás.