Unikátní možnost vybrat si ze všech besed, přednášek
a online kurzů UBZ, které jsme dosud vytvořili:

DESATERO ODOLNOSTI PRO KAŽDÝ DEN

Vyberte si ze všech besed, přednášek a online kurzů,
které vám třeba unikly a nejsou běžně dostupné
a ZÍSKEJTE K NIM NEOMEZENÝ PŘÍSTUP...

Deset kroků, jak začít vědomě budovat svůj život, zdraví, svoji odolnost.

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA PRO VŠECHNY
TVŮRCE SVÉHO ŽIVOTA A ZDRAVÍ

Podívejte se na pozvánku ke kurzu:

Praktické tipy pilířů zdraví

Děkuji, že máte chuť převzít zodpovědnost a začít vědomě budovat svoji odolnost. Protože pokud sledujete nebo posloucháte můj obsah, tak jste na cestě budování své odolnosti a zdraví.

Rád bych vám dnes předal praktické tipy v oblasti pilířů zdraví, které mě za celou dobu vědomého průvodcovství ke zdraví dávají smysl.

Shrnul jsem je na konci své druhé knihy Rozhodni se být zdráv - tam se o nich můžete dozvědět velmi stručně. Dnes bych vám je ale chtěl více rozvést a uvést do praktičtějšího rámce a širšího kontextu.

Co je v desateru odolnosti pro každý den?

Desatero začíná probuzením a končí spánkem. Tady vidíte, že je to něco, co obsahuje a bude obsahovat náš každodenní život. Není to nějaká teorie, která je odtržená od našeho života.

Ve své podstatě jsou všechny body jednoduché. Nicméně se jeví, že uchopit jednoduché principy a pravidla je pro nás čím dál složitější.

Proto také možná trpíme tím, čím ve společnosti i ve světě trpíme, a to je nízká odolnost a postupné zvyšování incidence chronických onemocnění.

Deset lekcí pro odolnější život

První bod je probuzení, druhý bod jsem dal slunce, třetí je strava. Čtvrtý je vliv modrého světla. Pátý je pohyb. Šestý je náš dech.

Sedmý jsou mikroživiny, osmý bod je laskavost, radost a sounáležitost. Devátý bod je něco, co se v psychologii nazývá stín. Stín naší osobnosti, stín našeho podvědomí. Desátý bod je spánek.

Jak jsem už říkal, není jednoduché shrnout určité tyto jednoduché principy, přístupy a pravidla do, řekněme, pár bodů, kterými těchto deset jsou.

Nicméně jsem přesvědčen, že pokrývají většinu spektra našich každodenních vlivů, které nás buď směřují ke zdraví nebo naopak od něho odvádějí.

Kurz je možné si poslechnout v MP3.

Připravili jsme přehlednou infografiku
k vytištění v plné kvalitě na A4.

Praktická zkušenost z ordinace:

Velmi milá zkušenost z ordinace, kdy si můj klient přinesl infografiku z kurzu odolnosti pro každý den.

Infografika mu umožnila vizuální přehled o důležitých pilířích budování odolnosti, kde si sám vyznačil svoje subjektivní vnímání kvality jednotlivých pilířů a jejich aktuální role při budování odolnosti.

Barevně si rozlišil pilíře, které jsou mu již jasné, a které jsou již součástí jeho nových automatických návyků a také pilíře, kde si není tak jistý a potřebuje se o nich dozvědět více. Hodně nám pomohlo subjektivní procentuální ohodnocení jednotlivých pilířů, protože jsme okamžitě viděli, které pilíře jsou těmi, které odolnost oslabují a na které je potřeba se více zaměřit.

Slovy klienta: „Jsem rád, že mám tuto vizuální pomůcku, ve které se mohu snadno orientovat a vím, na co je potřeba se zaměřit. Mohu si to každý den připomínat a dynamicky v čase s pilíři pracovat.“

BONUS KE KURZU

BONUS: Přednáška Odolnost a skutečná prevence z festivalu Evolution (52 min)

Míra odolnosti vůči externímu vlivu stresorů rozhoduje o tom, zda onemocníme či nikoliv.  Život přináší výzvy. Zda jim odoláme a s jakými následky, je rozhodující pro naše zdraví.

Pojďme se společně podívat, co vlastně odolnost je, a jak vypadá skutečná prevence. Téma, které je velmi aktuální pro současnou dobu. Pokud máte vysokou odolnost, nemusíte se bát čelit jakékoliv výzvě života.

Shrnutí, co na vás v kurzu čeká:

 • Celkem 10 lekcí online kurzu Desatero odolnosti pro každý den
 • Úvodní video ke kurzu
 • Bonusová přednáška: Odolnost a skutečná prevence
 • Ke každé lekci akční krok
  Jak začít okamžitě přenášet informace z kurzu do každodenního života.
 • Celý kurz k poslechu ve formátu mp3
  Nahrávku celého kurzu si můžete stáhnout do vašeho PC/ mobilu/ tabletu a poslouchat třeba na cestách.
 • Přístup ke kurzu ihned
  Přístupy do členské sekce vám přijdou ihned po zaplacení do vaší e-mailové schránky. Takže žádné čekání a rovnou můžete poslouchat.
 • Celkem 57 minut kurzu
  Jednotlivé lekce jsou dlouhé 3-5 minut.
 • Vysoká kvalita obrazu i zvuku
 • Privátní přístup do členské sekce
  Trvalý přístup do kurzu.

Online kurz
Desatero Odolnosti pro každý den

 690 Kč

(29 Eur)

Proč tak výhodné?

Chceme, aby mělo co nejvíce lidí přístup k těmto důležitým informacím. Ať je tento kurz protiváhou hlavnímu proudu, který se nám snaží namluvit, že existuje jen jedna cesta ke zdraví a odolnosti.

Přijměte cenu kurzu jako poděkování za vaši důvěru.

VYBERTE SI VŠECHNY POLOŽKY, KTERÉ VÁS ZAUJALY, VYPLŇTE OBJEDNÁVKU A UDĚLEJTE SI RADOST A INSPIRUJTE SE 💖

Děkujeme za vaši důvěru a že nám pomáháte svým příkladem šířit hlavní myšlenku zdravější společnosti pro sebe a naše děti