Unikátní možnost vybrat si ze všech besed, přednášek
a online kurzů UBZ, které jsme dosud vytvořili:

AKADEMIE
JANA VOJÁČKA

Vyberte si ze všech besed, přednášek a online kurzů,
které vám třeba unikly a nejsou běžně dostupné
a ZÍSKEJTE K NIM NEOMEZENÝ PŘÍSTUP...

Cyklus pěti na sebe navazujících přednášek z roku 2022 vedených osobně Janem Vojáčkem za ladného doprovodu „vílí“ psycholožky Barbary Dobiášové. Není však vyloučeno, že bude akademie v budoucnu rozšířena o další díly, ke kterým budete mít automaticky přístup.

Jaké přednášky obsahuje Akademie Jana Vojáčka?

"V prvním díle akademie jsme si s Barbarou Dobiášovou posvítili na pojmy, které často používám, abychom si co nejlépe rozuměli.

Ve druhém jsme se podívali na téma žensko-mužských principů a ve třetím dílu jsme si ukázali dokonalost nástroje pro život, kterým je naše tělo. 

V posledních dvou dílech nás čeká téma fungování naší mysli a jejího vlivu na náš život a zdraví. A v posledním díle téma nejjemnější - téma duše a spirituality.“ - Honza

První díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

ZÁKLADY KOMUNIKACE:

„V prvním díle akademie započneme s Barbarou Dobiášovou proces slaďovaní se v pojmech, které často používám a považuji je za důležité pro vzájemné porozumění.“ - Honza

Druhý díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

MUŽSKO-ŽENSKÉ PRINCIPY:

„Druhý díl je specifický. Týká se tématu, které shledávám zásadním. Je to téma žensko-mužských principů.

Naše vnitřní schémata, polarity, energie jsou zcela zásadní pro naše zdraví a tvorbu reality. Zdravé ženství a zdravé mužství očištěno od obrovského množství balastu je zcela zásadní pro zdravý život a zdravé vztahy.

Alespoň z mého pohledu a ten pohled nahlížíme z různých úhlů a bavíme se o něm s psycholožkou Barbarou právě z mužsko-ženského pohledu.“ - Honza

Třetí díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

TĚLO:

„Opět v doprovodu s Barbarou Dobiášovou pokračujeme ve vyjasňování z mého pohledu důležitých pojmů a faktorů ovlivňujících zdraví.

Tentokrát se více zaměřujeme na téma TĚLO. Společně probereme ty zásadní principy, které se našeho tělesného chrámu týkají.“ - Honza

Čtvrtý díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

MYSL:

„Čtvrtý díl, který nás teď, čeká je o porozumění naší mysli.

Je to obrovské téma. Věřím, že jsme ho uchopili srozumitelným a praktickým způsobem, abyste si určité vhledy a nástroje mohli přenést do života.“ - Honza

Pátý díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

DUŠE:

„Pátý díl se nese v duchu ducha, tedy tématu duše a spirituality.

Je velká výzva dát do slov něco, co rozum těžko dokáže pojmout. S Barbarou Dobiášovou však tuto výzvu přijímáme a uvidíme, kam nás to povede.

Barbara je studovaný psycholog a psychologie je nauka o duši, takže věřím, že jsme dobrými mediátory tématu.

Pátým dílem se dostáváme do sfér nejjemnějších, nejméně hmotných a přesto paradoxně o to možná více důležitých. Proč je to tak důležité? I o tom se bavíme.

Věřím, že každý člověk má v sobě ukrytý a někdy dlouho dobu nepoznaný kód aktivující touhu nalézt smysl života a objevení toho, kým vlastně jsme.

Hledáme ho od nepaměti. Hledání vám může přinášet buď úzkost a nebo naopak zvídavost a radost. Věřím, že tento díl vám přinese klid a radost.“ - Honza

Kdo je „vílí“ psycholožka Mgr. Barbara Dobiášová

 • Od malička jsem toužila pomáhat lidem...vnitřně jsem cítila, že to je moje poslání.. jako malá jsem obvazovala plyšáky.
 • Čím více jsem se nořila do tajů psychologie, tím více mě fascinovala.
 • Meditace, čakry, drahé kameny, meridiány, andělé.. to byl můj zájem od dětství...
 • Vystudovala jsem Pražskou vysokou školu psychosociálních studií a v roce 2015 získala magisterský diplom v oboru Psychologie.
 • Díky studiu na Psychologii jsem si ale uvědomila, že s duší fakulta moc společného nemá. A i když mám svou vysokou moc ráda a ráda na ni vzpomínám, o péči o duši jsme se vlastně neučili nic.
 • A tak jsem se vzdělávala sama… Na bytě jsem po přednáškách denně několik hodin meditovala, ptala jsem se duchovních průvodců na rady a skrze intuici a meditace mi přicházely odpovědi, jaké kroky mám podniknout... Navštěvovala jsem různé kurzy, četla spoustu knih...
 • Jsem „alternativní psycholožka“, která ve své práci jde za hranice lidského chápání, která používá meditace a jiné alternativní metody.

Co obsahuje AKADEMIE JANA VOJÁČKA?

 • 1
  CYKLUS PĚTI NA SEBE NAVAZUJÍCÍCH PŘEDNÁŠEK
  Celkem přes 730 minut obsahu od MUDr. Jana Vojáčka na nejdůležitější témata zdraví a kvality života.
 • 2
  ZPRACOVÁNÍ DO KAPITOL PODLE TÉMAT A HLAVNÍCH MYŠLENEK
  (Připravujeme) Všechny přednášky zpracováváme do přehledných kapitol pro lepší orientaci a pohodlnější vracení se k oblíbeným částem.
 • 3
  MP3 PRO POSLECH NA CESTÁCH
  (Připravujeme) Všechny přednášky si můžete stáhnout v mp3 pro poslech na cestách, v autě nebo venku.
 • 4
  NAVAZUJÍCÍ PŘEDNÁŠKY V TOMTO ROCE
  Všechny návazné přednášky, které vzniknou v tomto roce, budete mít automaticky k dispozici v aktualizované formě.
 • 5
  MUŽSKO-ŽENSKÝ POHLED
  V průběhu besed doprovází MUDr. Jana Vojáčka psycholožka Mgr. Barbara Dobiášová.

Získejte přístup k Akademii Jana Vojáčka:

 4.990 Kč

  (215 Eur)

VYBERTE SI VŠECHNY POLOŽKY, KTERÉ VÁS ZAUJALY, VYPLŇTE OBJEDNÁVKU A UDĚLEJTE SI RADOST A INSPIRUJTE SE 💖

Děkujeme za vaši důvěru a že nám pomáháte svým příkladem šířit hlavní myšlenku zdravější společnosti pro sebe a naše děti