Dokončeno90%

POZOR!
Vaše objednávka ještě
NENÍ KOMPLETNÍ!


Zbývá jeden krok 

 • ZVAŽTE PŘÍSTUP DO AKADEMIE JANA VOJÁČKA
  Pročtěte si tuto stránku s detailními informacemi o AKADEMII JANA VOJÁČKA. Potom zvolte, jestli si přejete přidat AKADEMII za výhodnou cenu. Tato nabídka je JEN PRO VÁS, jako účastníka Desatera odolnosti pro každý den.

Pokud chcete jen Desatero odolnosti pro každý den, tak klikněte na tlačítko níže 🔽

Co to je Akademie Jana Vojáčka?

Cyklus pěti na sebe navazujících přednášek z roku 2022 vedených osobně Janem Vojáčkem za ladného doprovodu „vílí“ psycholožky Barbary Dobiášové.

Jaké přednášky obsahuje Akademie Jana Vojáčka?

"V prvním díle akademie jsme si s Barbarou Dobiášovou posvítili na pojmy, které často používám, abychom si co nejlépe rozuměli.

Ve druhém jsme se podívali na téma žensko-mužských principů a ve třetím dílu jsme si ukázali dokonalost nástroje pro život, kterým je naše tělo. 

V posledních dvou dílech nás čeká téma fungování naší mysli a jejího vlivu na náš život a zdraví. A v posledním díle téma nejjemnější - téma duše a spirituality.“ - Honza

První díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

ZÁKLADY KOMUNIKACE:

„V prvním díle akademie započneme s Barbarou Dobiášovou proces slaďovaní se v pojmech, které často používám a považuji je za důležité pro vzájemné porozumění.“ - Honza

Druhý díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

MUŽSKO-ŽENSKÉ PRINCIPY:

„Druhý díl je specifický. Týká se tématu, které shledávám zásadním. Je to téma mužsko-ženských principů.

Naše vnitřní schémata, polarity, energie jsou zcela zásadní pro naše zdraví a tvorbu reality. Zdravé ženství a zdravé mužství očištěno od obrovského množství balastu je zcela zásadní pro zdravý život a zdravé vztahy.

Alespoň z mého pohledu. A ten pohled nahlížíme z různých úhlů a bavíme se o něm s psycholožkou Barbarou právě z mužsko-ženského pohledu.“ - Honza

Třetí díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

TĚLO:

„Opět v doprovodu s Barbarou Dobiášovou pokračujeme ve vyjasňování z mého pohledu důležitých pojmů a faktorů ovlivňujících zdraví.

Tentokrát se více zaměřujeme na téma TĚLO. Společně probereme zásadní principy, které se našeho tělesného chrámu týkají.“ - Honza

Čtvrtý díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

MYSL:

„Čtvrtý díl je o porozumění naší mysli.

Je to obrovské téma. Věřím, že jsme ho uchopili srozumitelným a praktickým způsobem, abyste si určité vhledy a nástroje mohli přenést do života.“ - Honza

Pátý díl cyklu Akademie Jana Vojáčka

DUŠE:

„Pátý díl se nese v duchu ducha, tedy tématu duše a spirituality.

Je velká výzva dát do slov něco, co rozum těžko dokáže pojmout. S Barbarou Dobiášovou však tuto výzvu přijímáme a uvidíme, kam nás to povede.

Barbara je studovaný psycholog a psychologie je nauka o duši, takže věřím, že jsme dobrými mediátory tématu.

Pátým dílem se dostáváme do sfér nejjemnějších, nejméně hmotných a přesto paradoxně o to možná více důležitých. Proč je to tak důležité? I o tom se bavíme.

Věřím, že každý člověk má v sobě ukrytý a někdy dlouho dobu nepoznaný kód aktivující touhu nalézt smysl života a objevení toho, kým vlastně jsme.

Hledáme ho od nepaměti. Hledání vám může přinášet buď úzkost a nebo naopak zvídavost a radost. Věřím, že tento díl vám přinese klid a radost.“ - Honza

Kdo je „vílí“ psycholožka Mgr. Barbara Dobiášová

 • Odmala jsem toužila pomáhat lidem, vnitřně jsem cítila, že to je moje poslání. Jako malá jsem obvazovala plyšáky...
 • Čím více jsem se nořila do tajů psychologie, tím více mě fascinovala.
 • Meditace, čakry, drahé kameny, meridiány, andělé, to byl můj zájem od dětství...
 • Vystudovala jsem Pražskou vysokou školu psychosociálních studií a v roce 2015 získala magisterský diplom v oboru Psychologie.
 • Díky studiu psychologie jsem si ale uvědomila, že s duší fakulta moc společného nemá. A i když mám svou vysokou moc ráda a ráda na ni vzpomínám, o péči o duši jsme se vlastně neučili nic.
 • A tak jsem se vzdělávala sama… Na bytě jsem po přednáškách denně několik hodin meditovala, ptala jsem se duchovních průvodců na rady a skrze intuici a meditace mi přicházely odpovědi, jaké kroky mám podniknout... Navštěvovala jsem různé kurzy, četla spoustu knih.
 • Jsem „alternativní psycholožka“, která ve své práci jde za hranice lidského chápání, která používá meditace a jiné alternativní metody.

Co obsahuje AKADEMIE JANA VOJÁČKA?

 • 1
  CYKLUS PĚTI NA SEBE NAVAZUJÍCÍCH PŘEDNÁŠEK
  Celkem přes 730 minut obsahu od MUDr. Jana Vojáčka na nejdůležitější témata zdraví a kvality života.
 • 2
  ZPRACOVÁNÍ DO KAPITOL PODLE TÉMAT A HLAVNÍCH MYŠLENEK
  (Připravujeme) Všechny přednášky zpracováváme do přehledných kapitol pro lepší orientaci a pohodlnější vracení se k oblíbeným částem.
 • 3
  MP3 PRO POSLECH NA CESTÁCH
  (Připravujeme) Všechny přednášky si můžete stáhnout v mp3 pro poslech na cestách, v autě nebo venku.
 • 4
  NAVAZUJÍCÍ PŘEDNÁŠKY V TOMTO ROCE
  Všechny návazné přednášky, které vzniknou v tomto roce, budete mít automaticky k dispozici v aktualizované formě.
 • 5
  MUŽSKO-ŽENSKÝ POHLED
  V průběhu besed doprovází MUDr. Jana Vojáčka psycholožka Mgr. Barbara Dobiášová.

Získejte přístup k Akademii Jana Vojáčka:

 1.490 Kč

  (62 Eur)

Klikněte na tlačítko pod tímto textem
a přidejte si Akademii Jana Vojáčka k vaší aktuální objednávce: